O Fundacji

MISJA
Misja Fundacji NAKRĘTKI.ORG To szeroko rozumiana pomoc. Pomoc jednocześnie ludziom potrzebującym oraz środowisku naturalnemu dzięki zorganizowaniu zbiórki plastikowych nakrętek, których każdy z nas zużywa całe mnóstwo. Nakrętki są wszędzie. Przede wszystkim na plastikowych butelkach ale też np. na tubkach pasty do zębów czy opakowaniach do płynu do mycia naczyń. Fundacja zbiera te nakrętki i przekazuje do ponownego przetworzenia a za pozyskane środki finansuje zakup urządzeń dla osób niepełnosprawnych np. wózków.

Zbierać nakrętki może każdy! To nic nie kosztuje a może pomóc wielu ludziom!

Znajdź na LIŚCIE najbliższy punkt zbiórki nakrętek i miej swój udział w pomocy innym ludziom oraz środowisku naturalnemu!

Jeśli masz jakieś pytanie – napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

STATUT

ZARZĄD

Zarząd Fundacji NAKRĘTKI tworzą Bartłomiej Bujnowski oraz Andrzej Sowiński.

Bartłomiej Bujnowski – Prezes Fundacji NAKRĘTKI
Bartłomiej Bujnowski jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego gdzie ukończył Marketing i Zarządzanie. Od 2000r. związany z Gazetą Wyborczą,
a następnie od 2006r. z Caelum Development – jedną z największych firm deweloperskich w Polsce. Pomagał m in. w organizacji jednego z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz współpracuje z Fundacją „Mam Marzenie” i Fundacją „Ad Rem”.

Andrzej Sowiński – V-ce Prezes Fundacji NAKRĘTKI
Andrzej Sowiński jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie gdzie ukończył wydział mechaniczny , zawodową służbę wojskową zakończył 2008 r. Od dwóch lat współpracuje z Fundacją „Ad Rem ” w realizacji pomocy rodzinom wielodzietnym i potrzebującym.